Lokasyonu Seçildi
Kapat
Şehirler - 13 İl, 55+ Lokasyon!
İstanbul 43 Lokasyon
Ankara 4 Lokasyon
İzmir 1 Lokasyon
Mersin 1 Lokasyon
Antalya 1 Lokasyon
Bursa 1 Lokasyon
Muğla 1 Lokasyon
Konya 1 Lokasyon
Kocaeli 1 Lokasyon
Diyarbakır 1 Lokasyon
Adana 1 Lokasyon
Gaziantep 1 Lokasyon
Kayseri 1 Lokasyon
İl Seçimine Dön
Lokasyonlar - Prestijli Adresle, Sektörde İleriye!
Ağaoğlu My NewworkAtaşehir
Akasya Tower ResidenceÜsküdar
AkbatıEsenyurt
Allure TowerAvcılar
Aqua FloryaBakırköy
Arastapark AVMİzmit
Ark 399Kadıköy
Ataköy TowersBakırköy
Avrupa Konutları CevizlibağZeytinburnu
Axis İstanbulEyüpsultan
Bahariye PlazaKadıköy
BalatFatih
Beybi GizSarıyer
Blackout Bolkan CenterŞişli
BodrumBodrum
BuyakaÜmraniye
Egs Business ParkBakırköy
Emaar SquareÜsküdar
Exen İstanbulÜmraniye
Fatih PlazaFatih
Flora Suite OfficeAtaşehir
Folkart TowersBayraklı
Global İş MerkeziYenişehir / Mersin
Grand PeraBeyoğlu
Hukukçular TowersKartal
Koç KuleÇankaya
Koluman TowerŞehitkamil
Kule PlazaSelçuklu
Levent LoftŞişli
Liva PlazaYenişehir / Diyarbakır
Mall Of İstanbulBaşakşehir
Metropol İstanbulAtaşehir
Next LevelÇankaya
Nurol TowerŞişli
Ofis+Nilüfer
Ofisim KayseriKocasinan
Pendik VaryapPendik
Merter PlatformGüngören
QuasarŞişli
Rumeli PlazaŞişli
Semih Rüstem İş MerkeziSeyhan
SıraevlerBeşiktaş
SkyportBeylikdüzü
Tepe PrimeÇankaya
Trump TowerŞişli
VialandEyüpsultan
Villa FenerionFatih
Yalı OfisBeykoz
YDA CenterÇankaya
Tomtom GardenBeyoğlu
Papirus PlazaKağıthane
Ritim İstanbulMaltepe
Kavala KöşküKadıköy
Remel PlazaMuratpaşa
ETS PlazaMaltepe
Now BomontiŞişli
Mesa KozKadıköy
Kuriş KuleKartal
Kapat

Sanal Ofis

Hemen şimdi sanal ofis kiralama hizmeti al. Prestijli sanal adresler.

13 lokasyondan istediğinizi seçin.
En uygun fiyatlarla yatırım yapmadan yasal adres sahibi olun.
Çok hızlı. Gerçekten.

Keşfet

Ağaoğlu My Newwork +   Akasya Tower Residence +   Akbatı +   Allure Tower +   Aqua Florya +   Arastapark AVM +   Ark 399 +   Ataköy Towers +   Avrupa Konutları Cevizlibağ +   Axis İstanbul +   Bahariye Plaza +   Balat +   Beybi Giz +   Blackout Bolkan Center +   Bodrum +   Buyaka +   Egs Business Park +   Emaar Square +   Exen İstanbul +   Fatih Plaza +   Flora Suite Office +   Folkart Towers +   Global İş Merkezi +   Grand Pera +   Hukukçular Towers +   Koç Kule +   Koluman Tower +   Kule Plaza +   Levent Loft +   Liva Plaza +   Mall Of İstanbul +   Metropol İstanbul +   Next Level +   Nurol Tower +   Ofis+ +   Ofisim Kayseri +   Pendik Varyap +   Merter Platform +   Quasar +   Rumeli Plaza +   Semih Rüstem İş Merkezi +   Sıraevler +   Skyport +   Tepe Prime +   Trump Tower +   Vialand +   Villa Fenerion +   Yalı Ofis +   YDA Center +   Tomtom Garden +   Papirus Plaza +   Ritim İstanbul +   Kavala Köşkü +   Remel Plaza +   ETS Plaza +   Now Bomonti +   Mesa Koz +   Kuriş Kule +  

Sanal Ofis Nedir, Nasıl Çalışır?

İşiniz İçin Her Şey

Esneklik ve Maliyet!

Sanal ofis, işletmelerin fiziksel bir ofis alanına ihtiyaç duymadan, esneklik ve maliyet tasarrufu yaparak profesyonel bir iş imajı çizmek için tercih ettiği bir modeldir.

İşiniz ve Sizin İçin Özel Çözümler!

Sanal ofis hizmeti alan işletmeler; posta hizmetleri, telefon yanıtlama, misafir karşılama gibi ofis hizmetlerine kolaylıkla erişebilir; bu hizmetler sayesinde işletme sahipleri ve çalışanlar uzaktan çalışabilir ve müşterileriyle dijital olarak etkileşime geçebilirler.

Operasyonel Destek

Siz işinizle uğraşırken, profesyonel ekibimiz ek bir ücret talep etmeden telefonlarınızı karşılayıp size aktarır, posta-kargolarınızı yönetir ve size bildirir, misafirlerinizi karşılar ve ağırlar.

Prestijli Konumlara Gözatın

İstanbul
Ankara
İzmir
Mersin
Antalya
Bursa
Muğla
Konya
Kocaeli
Diyarbakır
Adana
Gaziantep
Kayseri

Sanal Ofis Açma Şartları Nelerdir?

Karmaşık Prosedürler Asla Yok!

İlk defa kullanacak kişilerin kafasını kurcalayan "sanal ofis kiralama nedir?", "sanal ofis nasıl kurulur? şartları nelerdir?" sorularının cevabı ise çok basit! Sanal ofis açma şartları son derece kolay ve halledilebilir. Sanal ofis kiralama için tek şart dilekçe ve kira kontratı gibi belgelerle birlikte sanal ofisin bağlı olduğu vergi dairesine başvuru yapmaktır. Bu aşamada, sanal ofis hizmeti vermekte olan firmalarla iletişime geçerek gerekli prosedürün takip edilmesi önemlidir.

Yasal Adres Yoklamasını Hiç Düşünmeyin!

Şirketin yasal olarak kurulması için vergi dairesine bağlı memurlar tarafından bir yoklama yapılacak ve yapılan başvurunun uygunluğu değerlendirilecektir. Sanal ofis sağlayıcıları, gerekli evrakları sizden talep edecek ve bu süreçte size destek sağlayacaktır. Başvuru süreci tamamlandığında, sanal ofisiniz yasal olarak faaliyete geçecektir.

Sanal ofis, yasal belgelerinizi tamamlamaya yardımcı olmakla birlikte ihtiyacınız olduğunda size toplantı salonu ya da çalışma odası da ayarlayabilir. Uzaktan çalışan şirketlerin de zaman zaman bir araya gelerek toplantı yapması gerekir. Sahip olduğunuz sanal ofisten randevu alarak farklı grup büyüklükleri için gerekli toplantı odası imkanını sağlayabilirsiniz.

İşletmeniz İçin Her Şey

Kiralık Sanal Ofis Hizmetleri Neleri Kapsar?

İşiniz İçin Her Şey

Adres ve Posta Hizmetleri

Sanal ofis firmaları prestijli bir yasal adres sağlamanın yanı sıra, posta alma ve gönderme fırsatı sunar.

Operasyonel Destek

Profesyonel ekipler işletmenin adına telefonları yanıtlar ve yönlendirir, belirli görevleri yerine getirebilir, randevular ayarlayabilir ve müşteri ilişkilerini yönetebilir.

Misafir Karşılama

Sanal ofis hizmetleri veren firmalar, işletmeyi ziyaret eden misafirleri karşılayıp, işletme sahibine bildirir.

Sanal Ofis Avantajları

+ Prestijli Yasal Adres

Yasal adres, iş kartlarında, sözleşme evraklarında, e-posta imzalarında ve şirket internet sitesinde de görünür olur. Prestijli sanal ofis adresi şirketinize dair ilk izlenimde size avantaj sağlar.

+ Ek Masrafsız Sekreterya Hizmetleri

Gelen evraklarınız ve telefon aramaları için endişelenmenize gerek kalmaz çünkü sanal ofisler sekreterlik hizmeti de sağlarlar.

+ Aidat, Kira ve Operasyonel Masraf Yok

Sanal ofis kullanarak aidat, kira stopajı ve operasyonel masraflardan kurtulabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuzda sanal ofis firmalarından hazır ofisler ve toplantı salonları da kiralayabilirsiniz. Anlaşmanıza bağlı olarak ödediğiniz kira içerisinde belirli günlerde çalışma odalarını kullanabilirsiniz. Çalışma odası ya da toplantı odası kullanımlarında ücretsiz internet hizmeti sağlayabilirsiniz.

İşletmeniz İçin Her Şey

Sanal Ofis Fiyatları Nasıl Belirlenir?

İşiniz İçin Her Şey

Sanal Ofisler, Şehre ve Bölgeye Göre Farklılık Gösterir:

Sanal ofis kiralama fiyatları ofisin bulunduğu şehire ve bölgeye, sağladığı hizmetlere göre değişir. Konuma bağlı değişen fiyatları kontrol etmek için arama motorlarına "kiralık sanal ofis", "sanal ofis İstanbul", "sanal ofis Ankara" veya "İzmir sanal ofis" gibi kelimeler yazmanız yardımcı olacaktır.

Ek Hizmetler, Yönetimsel Süreçleri Kolaylaştırır:

Temel bir paket sağlayan bir sanal ofis firması, tercihe göre ek hizmetler de sunabilir. Örneğin, adres ve posta hizmetinden oluşan temel bir pakete ek olarak telefon yanıtlama ya da toplantı odası kullanımı gibi hizmet seçenekleri de getirmek, paketin fiyatını artırabilir. Yani, sanal ofis ücretleri işletmelerin tercihlerine göre değişkenlik gösterebilir.

Sanal Ofis Şahıs Şirketi İçin Uygun Bir Seçenek Midir?

Evet, Sanal Ofis Şahıs Şirketleri İçin Oldukça Uygun Bir Seçenektir:

Genellikle küçük ölçekli işletmeler olan şahıs şirketleri, giderlerini minimuma indirmek için fiziksel ofis masraflarını kısıtlamak isteyebilirler. Sanal ofis ise bunun için en doğru adres.

Prestijinizi, İşinize Yansıtır:

Maliyetinin düşük olmasına ek olarak profesyonel bir iş görüntüsü sunan sanal ofis firmaları, şahıs şirketlerinin prestijli bir adrese sahip olmasına katkı sağlar.

İşiniz İçin Her Şey

Sorun, cevaplayalım.

Aklınıza takılan tüm soruları bizimle iletişime geçerek çözebilirsiniz.

İletişim

Sanal ofis ücretleri, ihtiyaçlarınıza ve bulunduğunuz bölgeye göre değişir. Örneğin, İstanbul sanal ofis fiyatları ile Bursa sanal ofis fiyatları arasında bir fark olacaktır. Ama her iki seçenekte de, fiziksel bir ofis kiralamaya göre çok daha küçük bir bütçe ayırmanız yeterli olacaktır.

Kişilerin aklına sıkça takılan sorulardan biri olan "sanal ofis yasal mı?" sorusunun cevabı ise: Evet! Sanal ofislerin hukuki niteliği, ülkeye ve düzenlemelere göre farklılık gösterse de genellikle sanal ofis, işletmelere yasal bir zemine sahip olma imkanı sunar. Yine de sanal ofis sağlayıcınızın yasal olarak tescilli olduğundan ve işletmenizin yasal gereklilikleri yerine getirdiğinden emin olmak önemlidir.

Ofis+ kiralık sanal ofis hizmetiyle Türkiye'nin birçok şehrinde! İster Ankara sanal ofis ile başkentte sanal ofis kirala, ister İstanbul sanal ofis ile iş dünyasının Türkiye merkezinde, ister sanal ofis İzmir ile modern bir şehirde prestijli bir adrese sahip ol. Üstelik sadece bu şehirlerle de sınırlı değilsiniz. Ofis+ 13 il, 55 lokasyon ve en uygun fiyatlarla hizmetinizde!
Hızlı Teklif Al